صفحه اصلي > آموزش ساخت راه اندازی سرور گیم+خرید گیم سرور بازی > آموزش جذب و بالا بردن کاربران و اداره بازیکنان یک گیم سرور

آموزش جذب و بالا بردن کاربران و اداره بازیکنان یک گیم سرور


23 اردیبهشت 1395, 23:07. نويسنده: Admin
آموزش جذب و بالا بردن کاربران سرور بازی: چگونه اقدام به بالا بردن بازیکنان سرور بازی خود کنیم با سرور گیم ایران همراه باشید

هیچ گیم سروری بدون وجود بازیکنان یا همان کاربران دوام نمیاورد و هرچه کاربران یک گیم سرور بیشتر باشد محبوبیت و درآمدزایی از آن سرور بیشترخواهد بود در این قسمت چند نکات مهم برای اداره بازیکنان گیم سرور و جذب کاربران بیشتر را برای شما دوستان قرار میدهیم:

آموزش جذب و بالا بردن کاربران و اداره بازیکنان یک گیم سرور
-تبلیغات یکی از مهم ترین عوامل برای جذب کاربران میباشد اما نه همه تبلیغات تنها تبلیغات مفیدیعنی شما باید در جایی تبلیغات انجام دهید که مربوط به بازیکنان آن بازی باشد و از تبلیغات در سایت ها و انجمن های بی ربط خودداری کنید.

-نوع معرفی سرورگیم خود به دیگران: شاید توجح کرده اید که اکثر تبلیغات گیم سرور ها مانند هم است و از کلماتی مثل بهترین , برترین , اولین در جهان , بینظیر و ...استفاده میکنند اما این چیزی نیست که یک کاربر حرفه ای رو جذب خود کند. سعی کنیدآن چیزی که هستید را در تبلیغات ذکر کنید.

-از تخریب گیم سرور های دیگر بپرهیزید , راستگو باشید و روی گیم سرور خودتان تمرکز کنید از کادر تیمی مجرب در زمینه گیم سرور مربوط استفاده کنید.

-در ابتدای راه هستید: در سرور بازی خود مسابقات متفاوت همراه با جوایز برگزار کنید.

-هیچ وقت فکر نکنید که با دادن امتیازهای خیلی خیلی ویژه به کاربران خود در ابتدا سرور آن ها رو راضی و جذب خود کرده اید: تجربه نشان میدهد که یک کاربر در سرور بازی منابع یا افتخاراتی را که با زحمت به دست بیاورد خیلی بهتر از آن است که به سادگی از دستان شما به دلایل نامربوط دریافت کند. بازیکنی که برای کاراکتر و نوع بازی خود زحمت بکشد و به درجه های بالا برسد, هم برای خود هم سرور گیم احترام بالایی قائل خواهد بود.

-مشکلات بازیکنان در سرور را در کمترین زمان برطرف کنید: این مربوط به همان دانش و اطلاعاتی است که در قسمت های قبل گفتیم باید از گیم سرور مورد نظر خود داشته باشید.

-هیچ زمان گیم سرور خود را برای مدت طولانی آفلاین نکنید: برای انجام بروزرسانی ها و رفع مشکلات بر روی سرور خود حتما از سرور جدا و روی گیم سرور تست استفاده کنید و بعد اقدام به انتقال آن به سرور اصلی کنید تا زمان کمی سرور شما از دسترس خارج باشد.

-فعالیت کاربران گیم سرور خود را با بستن و غیر فعال کردن امکانات داخل بازی به هیچ عنوان کم نکنید تا کاربران سرور برای فعالیت و بازی هدفی داشته باشند.

-متمکز درآمد زایی از سرور نشوید و به آن چه که نیاز است و به دست می آید قانع باشید برای بالا بردن کیفیت گیم سرور و اضافه کردن امکانات جذابتر تلاش کنید.


با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان گرامی.
بازگشت