صفحه اصلي > آموزش ساخت راه اندازی سرور گیم+خرید گیم سرور بازی > در مورد گیم سرور گیم سرور بازی چیست؟

در مورد گیم سرور گیم سرور بازی چیست؟


19 اردیبهشت 1395, 11:45. نويسنده: Admin
به نام خداوند بخشنده مهربان


نوع گیم سرورها متفاوت است از نظر نوع ساخت و راه اندازی: به طور مثال سخترین گیم سرور شبیه سازی را میتوان به گیم سرورهای بازی ورلد اف وارکرافت نصبت داد که آن هم به دلیل گسترش کد نویسی و بروز بودن این بازی است. پس گیم سرور ها مانند هم نیستند هم در نوع ساخت و هم در نگهداری و موارد دیگر...پس نفراتی میتوانند در راه اندازی گیم سرور بهتر عمل کنند که به دانش برنامه نویسی و طراحی وبسایت مسلط باشند.

در مورد گیم سرور گیم سرور بازی چیست؟


در واقع گیم سرور به شما این امکان را میدهد تا در زمینه مربوط به یک بازی را مدیریت کرده و اقدام به جذب کاربر ان متعدد و کسب درآمد زایی از منابع و امکانات بازی کنید.

مالک یک گیم سرور محبوب و پر جمعیت از نظر کاربر میتواند ماهیانه سودی معادل چندین میلیون و حتی بیشتر از یک مدیر شرکت درآمدزایی داشته باشد.


به همین دلیل حتما متوجح شده اید که گیم سرورهای زیادی در اینترنت مشغول فعالیت و یا راه اندازی میباشند خوب البته همه این ها به نتیجه نمیرسند!

برای اینکه شما بتوانید در راه اندازی یک گیم سرور بازی موفق باشید باید قبل از آن هم از بازی مورد نظر هم از نوع گیم سروری که قست ساخت و راه اندازی آن را دارید اطلاعات کامل به دست بیاورید و سپس اقدام به راه اندازی آن نمایید.
بازگشت