صفحه اصلي > آموزش ساخت راه اندازی سرور گیم+خرید گیم سرور بازی > آموزش خرید گیم سرور بازی استاندارد - چگونه و از کجا یک گیم سرور بازی با کیفیت تهیه کنیم

آموزش خرید گیم سرور بازی استاندارد - چگونه و از کجا یک گیم سرور بازی با کیفیت تهیه کنیم


18 اردیبهشت 1395, 17:14. نويسنده: Admin
به نام خداوند بخشنده مهربان

با سلام به سایت سرور گیم ایران خوش آمدید امیدواریم تجربیان و راهنمایی های ما مورد استفاده شما دوستان گرامی قرار بگیرد:

شاید اکثر شما به فکر افتاده اید که یک گیم سرور بازی راه اندازی نمایید یا برای درآمد زایی یا تفریح اما در شک و گمان هستید و اطلاعاتی در این زمینه ندارید برای همین ما با ایجاد این سایت در حال جلوگیری از فروشندگان سود جو , غیر قانونی و ...هستیم. با سرور گیم ایران همراه باشید و از مطالب و تجربیات ما استفاده نمایید.

آموزش خرید گیم سرور بازی استاندارد - چگونه و از کجا یک گیم سرور بازی با کیفیت تهیه کنیم


همانگونه که میدانید در اینترنت سرورهای گیم فروش فراوانی ایجاد شده است که برخی از آنها دست به راه اندازی انجمن و حتی آموزش ساخت سرور های گیم بازی میزنند!

خب تعجب نداره این کار بیشتر برای جذب و اثبات توانایی های افراد فروشنده صورت میگیرد تا مشتریان بیشتر و اسم فروشگاهی بزرگتر را نصیب خود کنند که برای اکثریت این ها مهم نیست که گیم سرور شما دارای کیفیت و سرور محبوبی باشد و تنها قصد درآمد زایی و خود نماییی دارند.

اما ماجرا به همین شکل ختم نمیشود و افرادی که از این راه در حال کسب درآمد هستند به صور کامل از اطلاعات کم شما سوء استفاده میکنند که در زیر به برخی از این سوء استفاده ها یا بهتر است بگیم کلاه برداریها میپردازیم و شما رو راهنمایی میکنیم:


نکات بسیار مهم برای خرید گیم سرور world of warcraft:

-شما در هنگام خرید باید توجح داشته باشید که فرد فروشنده به شما گیم سروری تحویل دهد که شما قبل از آن یا هزینه را پرداخت نکرده باشید یا بخشی از درصد هزینه را پرداخت کرده باشید به طور مثال 50 درصد از کل هزینه و بعد از اتمام کار 50 درصد باقی مانده را پرداخت نمایید و هرگز از سایت های این افراد اقدام به پرداخت آنلاین کامل هزینه نکنید!

-سعی کنید سرور مجازی که قرار است گیم سرور بر روی آن قرار بگیرد را خودتان از شرکت های مربوط خریداری نمایید , سرور باید کاملا اختصاصی و مالکیت کامل آن ثبت شده برای شما باشد.


-شما باید توجح داشته باشید که سایت فروشنده داری نماد اعتماد باشد.

- شما باید توجح داشته باشید که فردفروشنده به شما گیم سرور همراه سرور مجازی کاملا اختصاصی داده باشد!به طور مثال یک فرد کلاه بردار از یک سرور مجازی برای چندین مشتری استفاده میکند و در سرور پورتهایی گوناگون ایجاد کرده و آن را به نفر دیگر میدهد به طور مثال: آدرس ای.پی سرور مجازی شما این است: " 127.0.0.1 " اما به شما این ادرس را میدهد" 127.0.0.1:2000 " همانگونه که می بینید آدرس اصلی سرور که 127.0.0.1 به طور مثال بود دارای پورت به شکل 127.0.0.1:2000 شد! که افراد کلاه بردار این شماره ها رو تغییرمیدهند و یک سرور مجازی رو به چندین نفر همراه گیم سرور کرایه میدهند! توجح داشته باشید که این فرد به شما یک سرور کامل اختصاصی برای گیم سرور بازی نداده است و فقط برای شما یک پورت از سرور مجازی را تعریف کرده و به شما می دهد!

-شما باید کاملا هشیار باشید که اطلاعات کاربران شما یا همان بازیکنان شما کاملا اختصاصی باشد به طور مثال تمام اعضای ثبت نام کرده در گیم سرور شما تمامی اطلاعاتشان از جمله شماره تماس - ایمیل و غیره از دست فروشنده گیم سرور کوتاه باشد یکی از این روش های برای این افراد کلاه بردار این است که برای شما احترامی در واقع قائل نیستند و تمامی اطلاعات کربران شما رو برداشته و به مشتریان دیگر می فروشند مانند اطلاعات شماره های تماس بازیکنان که برای ارسال تبلیغات گیم سرورهای دیگر به فروش می گذارند یا خود استفاده میکنند!

-و در آخر توجح داشته باشید کسی که به شما گیم سرور میفروشد باید قبل از آن شما رو با تمام شرایط و مشکلات همراه برای مدیریت یک گیم سرور و کیفیت آن سرور در جریان بگذارد.


در ادامه نکاتی را برای خرید گیم سرورهای دیگر مانند کانتر استریک - کانتر گلوبال و تمام سرور های گیم مربوط در این زمینه در جریان شما میگذاریم.

نکات بسیار مهم برای خرید گیم سرور های کانتر استریک کانتر گلوبال وتمامی شبیه سازیهای این نوع گیم سرور:

-شما باید توجح داشته باشید که سایت فروشنده داری نماد اعتماد باشد.

-شخص فروشنده باید به شما نوع گیم سرور مربوط را نشان دهد برای تست.

-شخص فروشنده باید تمامی مشکلات پیش امده در روزهای پس از خرید را به طور رایگان برطرف کند.

-گیم سرور باید دارای لتنسی بسیار پایین و سخت افزار با امنیت مجهز به فایروال باشد.

-گیم سرور که شما خریداری میکنید باید این ضمانت را داشته باشد تا هروقت که خواستید بازیکنان مربوط به سرور خود را به سرور دیگر هدایت کنیدو بدونه مانع باشد.

-سایت شخص فروشنده که به شما گیم سرور مربوط را میفروشد حداقل باید بالای یک یا دوسال فعالیت در زمینه مربوط داشته باشد.


فعلا بیشترین خرید و فروشها در این زمینه هایی که ذکر شد صورت میگیرد و در صورت پیدا شدن نوع های مختلف دیگر گیم سرور در همین پست برای راهنمایی شما دوستان ارسال و پست بروزرسانی خواهد شد.
موفق و پیروزباشید.
بازگشت